משרד יח"צ לימורכרסנטיגאהלהציגאת השף אסף בן חמו אשר יעביר עבורכם חוויה קולינריתמטריפת חושים!

אסף בן חמו הוא שף פרטיבעלנסיוןרבהמתמחהבבשריםמעושניםונתחי פרימיום במגוון שיטות צלייה,וכן עוסק בהכנת מגוון מנות גורמהמשובחותהמלוות את הארוחה עצמה לכדי שלמות, כדוגמת לחם פרנה הנאפה באהבהבטאבוןאבן אותנטי, סלטי שף ייחודיים במראם ותיבולם ועד שולחן קינוחים מגרה חושים,עם תעודת כשרות למהדרין.
אסף "נשם"קולינריה כבר מילדות בעיסוקו במטבחהמשפחתי, במהלך השנים עבר הכשרות רבות בתחוםניהול עסקים וטבחות, עם דגש על עולםבשריםנרחב.


לפנימספר שניםהחל בהגשמת חלומוויצא לדרך עצמאית כשף פרטי המקיים אירועי קונספט בבית הלקוח או בביתו בפנטהאוז קומה 20 עם נוף פנורמי לים.

בין שירותיו:

*שף עד הבית– ארוחות קונספט לסקטור הפרטי, מזוג ועד 100 סועדים. השף מביא עמו את כל הציוד והמצרכים ומכין עבורכם את ארוחת החלומות שלכם, תוך שימת דגש על סדר וניקיון, גם בתום הארוחה.


*השקות וערבי חברה לסקטור העסקי עד 200
סועדים

*"חוויה בשמיים" אירוח בבית השף עד 20 סועדים באטמוספירה ייחודיתEat with חוויה המפגישה בין אנשים מרחבי הארץ והעולם לסעודה, בתאריך ותפריט שנקבע מראש ובקונספט קולינארי מתחלף

*סדנאות שף מקצועיות לרוצים להעמיק בידע על בשרים(עד 10 משתתפים) –עישון, צלייה, בחירת נתחים נכונה, משרה, תיבול נכון והגשה (נראות).

השף אסף נותן מענה לביקוש בקרב אניני הטעם וחובבי הלייפסטייל המעוניינים ללמוד ולחוות קולינריה ברמה אחרת, עם שירות איכותי וקפדני ביותר.

השף אסף נותן מענה לביקוש בקרב אניני הטעם וחובבי הלייפסטייל המעוניינים ללמוד ולחוות קולינריה ברמה אחרת, עם שירות איכותי וקפדני ביותר.

לדבריו: "שף טוב מבשל מתוך אינטואיציה ורגש ומקשר נכון בין התבלינים. מעניין אותי לגוון, להפתיע, להעניק ללקוח חוויה מרגשת ומסעירה, זו האהבה שלי.


לפרטים והזמנות:

השף אסף בן חמו נייד 050-8363371

כתובת- רח' עופרה חזה 3 קומה 8, משכנות אומנים, קרית-מוצקין

קרדיט צילום לשף אסף בן חמו